Askeri Çadır / Kamp İklimlendirme

Askeri Çadır / Kamp İklimlendirme

Askeri çadır ve kamplarda kullanılmak üzere hızlı, pratik, sağlam ve NATO şartlarında iklimlendirme sistemlerini 32 yıldır Türk ve yabancı orduların hizmetine sunmaktayız.

Askeri ihtiyaçlara göre şekillenen talepleri uzman mühendislik kadromuz ile tasarlayıp, üretmekteyiz. Dünyanın her yerine, her türlü iklim şartlarına uygun olarak üretilen sistemlerin NATO Stok numaraları da mevcuttur.

Askeri çadırlar için ürettiğimiz iklimlendirme sistemlerinde hava girişi çadırların arka taraflarında yer alan hava giriş deliklerine körüklerin takılmasıyla sağlanmakta, yanma sonucunda oluşan atık gazlar ve ısıtılmış hava birbirleriyle karıştırılmadığı için çadırın içine sıcak hava girişi sağlanmaktadır. Cihaz fotosel, solenoid, valf, brülör anahtarı, kendiliğinden tutuşmaya karşı korumalı termostat vb. güvenlik donanımına sahip olduğu için istenilen çıkış sıcaklığına ayarlanabilmekte ve tam otomatik bir cihaz olarak güvenle kullanılabilmektedir.

Thermacool birimleri tek bir ünite ile çadırın ortasına kadar iklim yapılabilmektedir. Her çadır için farklı klima üniteleri kullanmak toplam maliyet ve enerji tüketimini arttırdığından, birden fazla çadır için iklimlendirme yapabilen Thermacool birimleri ile enerji ve para israfını azaltmak için duyarlı çözümler üretmekteyiz.

;