Birleşmiş Milletler’in klimaları OSTİM'den

Birleşmiş Milletler’in klimaları OSTİM'den

OSTİM'de 1987’den beri faaliyetini sürdüren ve ortam iklimlendirmesinde 25 yıldan fazla deneyimi bulunan Gökser Makine, referansları arasına Birleşmiş Milletler’i de ekledi.

ANKARA (CİHAN)- OSTİM'de 1987'den beri faaliyetini sürdüren ve ortam iklimlendirmesinde 25 yıldan fazla deneyimi bulunan Gökser Makine, referansları arasına Birleşmiş Milletler'i de ekledi. Mobil iklimlendirme sistemleri ve endüstriyel hortum üzerine imalat ve ihracat yapan şirket, Birleşmiş Milletler'e ait Nijerya'da bulunan Sahra Hastanesi'nin iklimlendirmesini yapacak cihazları üretti.

Kuruluşundan bu yana, ulusal ve uluslararası birçok araştırma geliştirme projeleri gerçekleştiren Gökser Makine, Sahra Hastanesi'nin iklimlendirmesinde de kendi imalatı olan ürünleri kullandı. Tüm hastaneyi dolaşan havalandırma sistemini de yüzde 100 yerli olarak tasarlayıp imal ederken; yine kendi imalatı olan endüstriyel hava nakil hortumları ile bir hastane iklimlendirme sürecinde ihtiyaç duyulan tüm sistemi sağladı. Halen Türkiye'deki ilk ve tek esnek ısı iletim körükleri üreticisi olan firma, ihracat alanındaki başarısına bu önemli referansı da eklemiş oldu.