Havaalanı Yer Destek Ekipmanları

Havaalanı Yer Destek Ekipmanları

4 farklı kapasiteye sahip Mobil PCA sistemleri sunulmaktadır:

- Birinci grupta; ATR-72, A-319, B-737/400 gibi küçük gövdeli uçaklar için tasarlanan düşük kapasiteli Mobil ACU üniteleri yer almaktadır. Bu kategori C kategori olarak adlandırılmaktadır.

- İkinci grupta, orta gövde büyüklüğüne sahip uçaklar için tasarlanmış orta kapasiteli Mobil PCA ünitesi yer almaktadır. Bu uçaklar, A-300, B-737/800, B767 gibi uçaklardır. D kategori olarak da adlandırılırlar.

- Üçüncü grupta ise, büyük gövdeli çift koridorlu uçaklar için, yüksek kapasiteli Mobil PCA ünitesi yer alır. Bu cihazın GPU özelliği de taşıyan seçenekleri mevcuttur. Bu kapasitedeki üniteler B777, B-747, A340 gibi uçaklardır. E kategori sınıfı uçaklar bu gruptadır.

- Dördüncü grupta ise Jumbo gövdeli uçaklar için çok yüksek kapasiteli Mobil PCA ünitesi yer alır. Bu kategorideki uçaklar F kategori olarak adlandırılır ve A-380, B-747-800 bu gruptaki uçaklardır.

Bu yer destek cihazları, ayrı üniteler halinde olabileceği gibi bir araya da getirilebilir ve kompakt bir yapı kazandırılabilir. Gökser tasarım ekibi, Mobil PCA ile birlikte GPU sistemlerini de tek şasi üzerinde toplayarak servise sunmak için gerekli tasarım çalışmalarına başlamıştır.

Sizi de fayda/maliyet oranı yüksek PCA veya PCA+GPU Kombo ünitelerimiz ile tanışmaya bekliyoruz.

Related Images

;