Havaalanı Yer Destek Ekipmanları

Havaalanı Yer Destek Ekipmanları

Gökser Makina olarak havaalanı yer destek cihazlarını, özellikle sivil hava taşıtlarının Mobil ACU ısıtma-soğutma-havalandırma ve PCA Pre-Conditioned Air System ihtiyaçları için özel olarak geliştirilen, tamamen özgün tasarıma sahip yeni nesil yer destek sistemlerini müşterilerinin beğenisine sunmaktan mutluluk duymaktayız.

Mobile ACU sistemleri, başlıca 3 farklı kapasitede hizmet vermektedir.

- Birinci grupta; ATR-72, A-319, B-737/400 gibi küçük gövdeli uçaklar için tasarlanan küçük güçte Mobile ACU üniteleri yer almaktadır.

- İkinci grupta, orta gövde büyüklüğüne sahip uçaklar için tasarlanmış Mobil ACU ünitesi yer almaktadır. Bu gruptaki uçaklar, A-320, A-321, A-330, B-737/800 gibi uçaklardır.

- Üçüncü grupta ise, büyük gövdeli uçaklar için, yüksek kapasiteli mobile ACU ünitesi dizayn edilmiştir. Bu cihaz aynı zamanda opsiyonel olarak GPU özelliğine de sahip olabilmekte ve B777, B-747, A340, A-380 uçaklarına hizmet vermektedir.

Bu yer destek cihazları, klasik yapıda farklı üniteler halinde olabileceği gibi, bir arada dizayn edilen kompakt yapıda da olabilmektedir.

Gökser tasarım ekibi olarak, Mobil ACU ile birlikte GPU sistemlerini de tek şasi üzerinde toplayarak servise sunmak için gerekli tasarım çalışmalarına başlanılmıştır.

Sizi de, ihtiyacınız olan ACU veya ACU+GPU combo üniteleri için fayda/maliyet oranı yüksek sistemlerimiz ile tanışmaya bekliyoruz.

İlgili Görseller

;