LAMPERD Az Öldürücü Silah, Mühimmat ve ilgili Güvenlik Ürünleri artık GÖKSER aracılığı ile alınabilir.

Lamperd Less Lethal, polis, ıslah, askeri ve özel güvenlik güçleri için gelişmiş az ölümcül silah, mühimmat ve diğer güvenlik ürünlerinin lider üreticisi ve uluslararası tedarikçisidir. Lamperd, küçük ve büyük kalibreli mermi tabancaları, flaş-patlama cihazları, biber spreyi cihazları, 37mm ve 40mm fırlatma sistemleri ve kilitli polis kalkanları dahil olmak üzere 300'ün üzerinde farklı ürün sunmaktadır.

Lamperd ürünleri, yüksek düzeyli kurumlardan ve devlet tarafından verilmiş, dünyadaki birçok farklı ülkeye ithalat yapılmasına izin veren sertifikalar ve  kapsamlı araştırma raporları ile desteklenmektedir. Ayrıca Lamperd, akredite eğitmenler tarafından yürütülen danışmanlık hizmetleri ve uygulamalı eğitim sunmaktadır. Daha detaylı bilgi http://www.lamperdlesslethal.com  adresinde.

Lamperd Less Lethal ile yaptığımız ortak pazarlama anlaşmasıyla Gökser Makine Sanayi, şimdi tüm Lamperd ürün serisini müşterilerimize sunabiliyor. Kamu düzeninin korunmasına yardımcı olan ve ölümcül güç kullanmanın riskleri ve yükümlülükleri olmadan en yüksek düzeyde güvenli, etkili kalabalık kontrolü ve diğer güvenlik önlemleri sağlayan bu ürünlerle ilgili tüm ihtiyaçlarınızı memnuniyetle karşılıyoruz.