Mobil Isıtıcılar

Mobil Isıtıcılar

GÖKSER Makina Sanayi, kurulduğu 1987 yılından günümüze kadar brülörlü ısı üretim setleri konusunda hizmet vermektedir. Gökser Makina süregelen gelişimi içerisinde Türk Silahlı Kuvvetlerinin ısıtma ihtiyaçlarını karşılamak için çalışmalarını bu yönde sürdürmüş, lokal ısı üretim cihazlarının yanı sıra mobil ısıtma sistemlerinde de ihtiyaçlarının karşılanması için çalışmalarını sürdürmektedir.

Mobil ısıtma sistemleri elektrikten bağımsız, akuple jenaratörlü kapalı kasa içerisinde römork şeklinde sistemlerdir. Sistem motorin brülörlü olduğundan çok soğuk havalarda motorinin donmaması için sistem önce kendini ısıtmaktadır. Bu özelliği ile cihaz -32 / +44 ºC NATO çalışma şartlarına uygun hale gelmiştir.

Mobil ısıtma sistemlerine olan talebin artmasını takiben mobil ısıtma-soğutma sistemlerinin tasarımı için yürütülen AR-GE faaliyetleri sonucunda mobil ısıtma-soğutma sistemlerini hayata geçirmiştir. Sistem, soğutma görevini kondenser - evaparatörlü komponentlerle yerine getirirken ısıtma görevini mazot brülörlü ısıtma ekipmanı ile tamamlamaktadır.

Gökser Makina günümüzde olduğu gibi gelecekte de ilklere imza atmanın haklı gururunu yaşamak istemektedir.

 

DAHA DETAYLI BİLGİ İÇİN LÜTFEN TIKLAYINIZ.   http://thermacool.com.tr/

;