Hakkımızda

Hakkımızda

35 Yıllık Deneyim ile Savunma ve Havacılık Sektöründe Güvenilir Ortak Olarak Yer Alıyoruz!

Yerli ve milli gücümüz, AR-GE faaliyetlerimiz, kalite politikalarımız sertifikalarımız ve 35 yıllık deneyimimiz ile geleceğin dünyasını bugünden şekillendirmeye devam ediyoruz.

1982 yılında Ünal Teknik adıyla küçük bir işletme olarak adım attığımız sektöre; 1987 yılından itibaren Gökser olarak devam etmekteyiz. Isıtma sistemleri üzerinde başladığımız AR-GE çalışmalarımız ile ilk üç aşamalı yanma odasını tasarlayan marka olarak sektörde güçlü adımlarla ilerledik. TÜBİTAK ve Avrupa Birliğince AR-GE ödülleri, destekleri alıyoruz. Azmimiz, araştırmalarımız ve kabiliyetlerimiz ile bugün hala Türkiye’deki bazı özel ürünlerde ilk ve tek üretici olarak faaliyetlerimize devam ediyoruz. AR-GE, tasarım, prototip üretimi, seri imalat süreçlerinin hepsini tek çatı altında yürüterek; üç farklı marka ile hizmetlerimizi sürdürüyoruz.

Savunma sanayinde büyük öneme sahip ürünlerimiz ile NATO ve TSK standartlarında üretim yapıyor; özel projelerde yer almanın haklı gururunu yaşıyoruz. Referanslarımız arasında yer alan Aselsan, Havelsan, Roketsan, TUSAŞ, Kara Kuvvetleri, Hava Kuvvetleri, gibi büyük isimlerle çalışmalarımıza devam ediyoruz. Yurt dışında büyük ve prestijli kurum ve kuruluşlara ihracatlarımızı Thermacool ve Techniflex markalarımız ile gerçekleştiriyoruz.

Vizyonumuz

Geleceğin teknolojilerini bugünden kullanarak; yerli ve milli gücümüzle tüm dünyada ses getirecek projelere imza atmak

Misyonumuz

AR-GE çalışmalarıyla sektörde öncü konumumuzu güçlendirerek; iş birliği yaptığımız markaların gücünü güç katmak

Değerlerimiz

Türkiye’ye değer katan çalışmalarımızla; ekip olmanın, öncü olmanın ve teknolojinin gücüyle ilerliyoruz.

Ar-Ge Projelerimiz

Kuruluşumuzdan Bu Yana Gerçekleştirildiğimiz Araştırma-Geliştirme Projemizle Sektöre Yön Veriyoruz

Kuruluşumuzdan bu yana gerçekleştirdiğimiz, araştırma-geliştirme projemizle sektöre yön veriyoruz. Ulusal ve uluslararası AR-GE faaliyetlerimizde birlikte çalıştığımız Avrupa Birliği, Ankara Kalkınma Ajansı, TÜBİTAK ve KOSGEB gibi büyük isimlerden aldığımız desteklerle projelerimizi tamamlamanın haklı gururunu yaşıyoruz. Avrupa Birliği projelerinde 2 kez koordinatörlük özel ödülünü aldık.

0

Yıllık Deneyim

0

Ödüllü Projeler

0

Çalışan

0

Onaylı Kuruluş

Kalite Politikamız

Gökser olarak kalite politikamız, hizmet verdiğimiz savunma ve havacılık endüstrisi sektöründe;
  • Siparişleri zamanında, doğru, kaliteli, uygun maliyetle ve en yüksek verimlilikle karşılayarak müşteri beklentilerinin bir adım ötesinde hizmet vermek,
  • Eğitim politikaları ve etkinliklerle çalışanların istenilen yetkinliklere sahip olmalarını sağlamak ve  rekabet gücünü zirvede tutacak takım ruhuna sahip olmalarını sağlamak,
  • Sektörle ilgili gelişmeleri yakından takip ederek sürekli öğrenen, büyüyen, güvenilir bir çözüm ortağı olmak,
  • Kalite Yönetim Sistemi kapsamında ürün kalitemizi sürekli iyileştirmek ve yönetim süreçlerimizi geliştirmek,
  • Gerekli yasal mevzuata uyum sağlayarak çevre ve insan odaklı hizmet vermek,
  • Savunma ve havacılık endüstrisi için esnek hortum üretiminde ülkemiz ihtiyaçlarını karşılamak ve ihracatı arttırarak ülkemizi bu sektörde temsil etmektir.

Şirket olarak müşteri odaklı yaklaşımımız, üstün kalitemiz ve sürekli iyileştirme felsefemizle, birlikte başarabileceğimize inanmaktayız.

Savunmadan gıdaya, havacılıktan
otomotive kadar her yerde ismimiz var!

ONAYLI OLDUĞUMUZ KURULUŞLAR