Silikon Hortum

1987 yılında faaliyet göstermeye başlamış olan firmamız kurucumuz Hilmi ÜNAL önderliğinde; Ar-Ge projesi ile hem tasarımını hem de imalatını yaptığımız makinamız ile 29 yıldır ‘’silikon hortum’’ imalatı yapmaktayız.

Bahsettiğimiz silikon hortumun dünya çapında yalnızca 2 üreticisi bulunmaktadır. Türkiye’de ise bizim üretimimiz dışında üretilmeyip, sadece yurt dışından ithal olarak temin edilmektedir. Takdir edersiniz ki bu ithalat, ülkemiz kullanıcı firmaları için çok daha maliyetli olmaktadır. Gümrük bedelleri, nakliye bedelleri ve ürünün üreticisinin az olması dolayısıyla pahallıya satılması gibi nedenler göz önüne alındığında; hem Türkiye pazarı hem de dünya pazarında ‘’TECHNIFLEX’’ markamızla önemli bir yere sahibiz. Hem pvc telli elektriksel direnci olan hem de flexible özellik taşıyan hortumumuz birkaç satır yukarıda da bahsettiğim gibi Türkiye’de yalnızca ‘’Gökser Ar-Ge’’ olarak bünyemizde üretilmektedir.

Üretilen hortum hakkında size kısaca bilgi vereyim.

  • Hafif ve flex özellik taşımaktadır.
  • Yüksek ısıya dayanım gösterir. (-70 / +250)
  • Halojensizdir.
  • İyi kimyasal dirence sahiptir.

Aselsan, Havelsan, TAI, FNSS gibi askeri kurumlar ile birlikte tüm sanayi kuruluşlarınca ve tüm sektörlerce kullanılan silikon hortumlarımız için daha detaylı bilgi ve sipariş için lütfen iletişim bölümümüzde yer alan bilgilerimizden bize ulaşınız. Değerli sipariş ve sorularınızı bekliyor olacağız. Sizinle çalışmak için sabırsızlanıyoruz.